O NÁS - JSME VEJLETUJ.CZ

Jsme parťáky pro všechny, kteří jako my milují motorky, přírodu, zážitky a cestování.

Naší láskou jsou motorky, příroda a zážitky. Nechceme život strávit na kancelářské židli. Rádi cestujeme a potkáváme nové lidi. 

Chtěli byste zažít dobrodružství na motorce, ale nemáte s kým, nevíte kam nebo se Vám nechce cestu za zážitkem organizovat? Nechte to na nás! Chceme být parťákem tomu, komu chybí společnost na vyjížďky. Pomůžeme vymyslet a zorganizovat dobrodružnou cestu pro jednotlivce i partu kamarádů. Ukážeme Vám úžasná místa, vymyslíme trasu, postaráme se o ubytování nebo naplánujeme nocleh pod hvězdami.

Těm, kteří se zatím necítí být na motorce příliš zdatní, pomůžeme vypilovat techniku, získat zkušenosti, zdokonalit se. Jezdit naučíme i děti, které s motorkami teprve začínají. Předáme jim všechny důležité informace, naučíme je správné návyky i jak se o motorku starat.


Josef Andratschke

Pepi je závislý na pravidelném přísunu dobrodružství, adrenalinu, cestování a hlavně vůni benzínu. V létě tráví čas na horském kole, wakeboardu, windsurfu nebo jako kapitán na jachtě. Přes zimu na horách, lyžováním nebo výlety na splitboardu.

Bez čeho ale nedovede žít, jsou motorky. Je jedno, jestli jsou to silniční stroje, ostrá endura nebo výlety na velkých cestovních endurech mimo civilizaci. Rád se realizuje při stavbách custom Harleyů a v našem týmu zastává funkci instruktora, trenéra a hlavního mechanika :-) 

Lenka Maléřová

Vyrostla na valašských kopcích a má hory v krvi. Miluje sport, pohyb, přírodu a nevydrží bez pravidelné dávky čerstvého vzduchu. Kromě toho jsou jejím velkým koníčkem auta a motorky a zážitky s nimi spojené. Naplňuje ji cestování, poznávání nových míst, východy i západy slunce nad horami, mořem i českým rybníkem. Prostě nesmí být nuda!! :-)

Má mnoho zkušenosti s organizací výletů i profesionálních eventů a akcí typu "driving experience". 

V týmu Vejletuj má funkci organizátorky, markeťačky a kontaktní osoby pro zákazníky.