O NÁS 

Jsme parťáky pro všechny, kteří jako my milují motorky, přírodu, zážitky a cestování. 

Naší láskou jsou motorky, příroda a zážitky. Nechceme život strávit na kancelářské židli. Rádi cestujeme a potkáváme nové lidi. 

Chtěli byste zažít dobrodružství na motorce, ale nemáte s kým, nevíte kam nebo se Vám nechce cestu za zážitkem organizovat? Nechte to na nás! Chceme být parťákem tomu, komu chybí společnost na vyjížďky. Pomůžeme vymyslet a zorganizovat dobrodružnou cestu pro jednotlivce i partu kamarádů. Ukážeme Vám úžasná místa, vymyslíme trasu, postaráme se o ubytování nebo naplánujeme nocleh pod hvězdami.

Těm, kteří se zatím necítí být na motorce příliš zdatní, pomůžeme vypilovat techniku, získat zkušenosti, zdokonalit se. Jezdit naučíme i děti, které s motorkami teprve začínají. Předáme jim všechny důležité informace, naučíme je správné návyky i jak se o motorku starat.


Josef Andratschke

Pepi je závislý na pravidelném přísunu dobrodružství, adrenalinu, cestování a hlavně vůni benzínu. V létě tráví čas na horském kole, wakeboardu, windsurfu nebo jako kapitán na jachtě. Přes zimu na horách, lyžováním nebo výlety na splitboardu.

Bez čeho ale nedovede žít, jsou motorky. Je jedno, jestli jsou to silniční stroje, ostrá endura nebo výlety na velkých cestovních endurech mimo civilizaci. Rád se realizuje při stavbách custom Harleyů a v našem týmu zastává funkci instruktora, trenéra a hlavního mechanika :-) 

Lenka Maléřová

Vyrostla na valašských kopcích a má hory v krvi. Miluje sport, pohyb, přírodu a nevydrží bez pravidelné dávky čerstvého vzduchu. Kromě toho jsou jejím velkým koníčkem auta a motorky a zážitky s nimi spojené. Naplňuje ji cestování, poznávání nových míst, východy i západy slunce nad horami, mořem i českým rybníkem. Prostě nesmí být nuda!! :-)

Má mnoho zkušenosti s organizací výletů i profesionálních eventů a akcí typu "driving experience". 

V týmu Vejletuj má funkci organizátorky, markeťačky a kontaktní osoby pro zákazníky.

Martin Šilha

...původem Valach s vášní pro hory. Miluje pěší turistiku i lyže a ve volných chvílích poslouchá metal. Téměř 10 let strávil v Rusku jako řidič kamionu na tzv. long road.

Na motorce začal jezdit ve svých deseti letech a od dědečka se naučil, jak ji servisovat. Od té doby věděl, že bude jeho osudem a láskou cestování na motorkách. Martin absolvoval mnoho cest, nejprve na Balkán, ale pak se rozhodl vydat se po vlastní ose až do pohoří Pamíru a zpět. Má tedy za sebou spoustu cestovatelských a motorkářských zážitků a zkušeností, které rád předává dál.  

Tomáš Bouška

Motorky a skútry jej provázejí už od patnácti let. Na první výpravu do světa se vydal na skútru v osmnácti letech . Od té doby poznává Evropu křížem krážem. Cestovní enduro mu otevřelo nové možnosti, jak poznat ty nejkrásnější místa Evropy, které se nacházejí mimo asfalt. 

Tom je  aktivní sportovec, milovník hor a motorek, které si vždy opravuje sám. Nezalekne se žádné poruchy. Létá s dronem a vytváří krátké filmy z cest, kterými se snaží motivovat lidi k poznávání světa.