Enduro škola pro děti

Máte doma terénní motomládě? :-) Nevíte, jak ho naučit techniku a zafixovat správné návyky? Vysvětlíme vše potřebné: jaké vybavení pořídit, jak se správně na motorku obléknout, jak na ní sedět / stát, jak se o ni starat... A pak se vrhneme na enduro radovánky. Krůček po krůčku budeme pilovat vše, co je nezbytné umět pro bezpečnou jízdu v terénu. A nebude to nuda! Vystřídáme rovinky, písek, zatáčky, sjezdy a výjezdy... 

Naším cílem není vychovat nejlepší závodníky na světe, ale naučit děti jezdit správně, bezpečně a s radostí. Vysvětlit jim, že každý pád bolí, ale vede ke zlepšení. Střídáme technický trénink s volnějšími jízdami, aby byla lekce co nejvíce přínosná, ale i zábavná. 

Podmínkou účasti na lekci je motorka v dobrém technickém stavu a kompletní MX výbava: helma správné velikosti, kompletní sada chráničů, MX boty, brýle, rukavice, kalhoty a dres / bunda - dle aktuálního počasí. 

Před nástupem do kurzu by mělo být dítě schopné se na motorce samostatně rozjet a zastavit.

Škola probíhá za přítomnosti rodičů, kteří nesou zodpovědnost za své děti. Tátové (nebo i mámy) na motorkách vítáni :-) Klidně se přijeďte projet a můžete "live" sledovat pokroky Vašeho potomka. 

Cena za dítě / 3 hod tréninku: 2.000,- Kč